• Colorfox PL | Helvetiq

Brak towaru
54.95 -27% 40.25
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu do 24 godzin.
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczka w Ruchu 10
Paczkomaty InPost 12.9
Kurier 14
Kurier (pobranie) 18
Dostępność Brak towaru
EAN 7640139530691
Zostaw telefon

COLORFOX  to pobudzająca kreatywność, strategiczna gra na spostrzegawczość, w której potrzebne jest także szczęście. Zabawa dla każdego!

 

Łącz kolory, aby wygrać! Bądź szczwany niczym lis i zbierz jak najwięcej zestawów kolorowych zapałek.

Zagrywaj karty na stół tak, by łączyć zapałki tego samego koloru na sąsiadujących kartach. W nagrodę  możesz zebrać drewniane patyczki w tych kolorach, jakie połączyłeś. Brzmi prosto? A wcale takie proste nie jest! Uważaj, by nie zapędzić się w kozi róg i planuj swoje ruchy, by osiągnąć jak najwięcej każdym z nich.

Ale uwaga! Jeśli za pomocą jednej karty połączysz dwie zapałki, zdobywasz dwa patyczki odpowiednich kolorów i dodatkowo możesz zamienić jeden z posiadanych patyczków na dowolny patyczek przeciwnika! Zatem uważnie śledź działania innych graczy, by podejmować takie decyzje, które zwiększają twój wynik, kosztem wyników pozostałych.  

Im więcej zestawów zapałek w różnych kolorach posiadasz na koniec gry, tym więcej zdobywasz punktów. Gra dobiega końca, gdy w rezerwie nie ma już patyczka, który właśnie powinieneś zebrać.

Colorfox to pobudzająca kreatywność, strategiczna gra na spostrzegawczość, w której potrzebne jest także szczęście. Zabawa dla każdego!

 

Liczba graczy: 2-4 graczy

Wiek: 6+

Czas gry: 20 min

Wydawca: Helvetiq

Instrukcja: polska