Kontakt

Witaj na Graszki.pl

Miło nam, że postanowiłeś zajrzeć do naszego sklepu, który oferuje gry planszowe oraz chusty do noszenia dzieci.

Dlaczego gry planszowe?

Jest to niewątpliwie nasze wielkie hobby! Gramy bardzo dużo przy różnych okazjach - zarówno na imprezach rodzinnych, jaki i podczas spotkań z przyjaciółmi. Gramy w gry planszowe także z naszymi dziećmi i dziećmi znajomych. Będziemy tu proponować gry, które naszym zdaniem spełniają pewne wymogi:

- pozwalają na zabawę

- przy okazji uczą

- dają dużo satysfakcji dzieciom

- sprawiają, że rodzice się przy nich nie nudzą i z chęcią po nie sięgają

Staramy się tak dobierać gry planszowe, żeby dzieci od 5 lat mogły już w nie zagrać. Jeśli jednak potrzebujesz najszej pomocy przy wyborze gry to jesteśmy do dyspozycji.

Mamy nadzieję, że razem z nami odkryjesz piękno nowoczesnych gier planszowych, które pozwolą Ci na spędzenie fantastycznego czasu z dziećmi!

 

Dlaczego chusty do noszenia dzieci?

Sami nosiliśmy nasze dzieci w chustach i nosidłach ergonomicznych. Chustowanie to nasza pasja ale też praca. Arleta jest Doradcą noszenia dzieci Clauwi. Widząc korzyści, jakie wypływają z noszenia dzieci w chuście zarówno dla nich, jak i dla osoby noszącej, pragniemy propagować tę formę rodzicielstwa bliskości. Chusty jakie są u nas w sklepi polecamy od wielu lat. Także w tym zakresie na pewno też doradzimy i pomożemy.

 

ZAPRASZAMY!

Polecamy

Bestsellery

Producenci

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie